0850 668 01 80

 

 

0212 876 21 80 

 

ONLİNE KARGO TAKİP

 
Hakkımızda

AGD Lojistik - Anadolu Genel Dağıtım Depolama Hizmetleri Alanında Türkiye Geneli Dağıtım ve Nakliye sektöründeki değişim ve gelişimine paralel olarak hizmet ağını geliştirmiş ve günün şartlarına uyarlama konusunda da gerekli atılımları yapmıştır. 

Lojistik Depolama ve Dağıtım konusundaki bilgi birikim ve deneyimi ile AGD Lojistik Dağıtım ve Depolama San. Tic. Ltd. Şti. ünvanı ile Türkiye Geneline Dağıtım ve İstanbul içi dağıtım olarak siz müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye Genelinde her il ve ilçeye sorunsuz sevkiyat yapabilen firmamız sizlere daha kaliteli ve daha hızlı hizmet sunabilmek için dinamik kadrosu ile belirlediği hedeflere adım adım yaklaşarak Lojistik - Dağıtım ve Depolama  konusunda ülkesinde önemli bir yer almıştır.  Çalışmalarında müşteri memnuniyetine önem gösteren firmamız sorunsuz sevkiyat ve teslimat yapabilme deneyimi ile ülkesine hizmet vermeye devam etmektedir. AGD Lojistik, siz müşterilerimizin verdiği güç ile ülkesinde katma değer yaratmaya tüm hızıyla devam etmektedir. 

Türkiye Geneli İl ve İlçelere Dağıtım ve  Lojistik konusunda her geçen gün  kendisini yenileyen ve müşteri odaklı hizmet kalitesini yükselterek lojistik pazarının lider firmaları arasında yer almaya çalışmaktadır.

AGD Lojistik  Şehir içi Nakliye Lojistik Hizmeti ve Türkiye Geneli  karşılıklı komple yük taşımacılığı proje taşımalarında lojistik destek hizmetiyle müşterilerimizin öngördüğü toplam tedarik süreçlerine göre istenilen ürünü istenilen yerden istenilen yere zamanında teslim etmektedir

AGD LOJİSTİK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEN ONUR DUYARIZ...!

 
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.
Online